Špindlerův Mlýn

Špindlerův Mlýn přináší dokonalou kombinaci přírodní krásy a zimních radovánek. Kvalitní sjezdovky, úžasná panoramata a komfortní ubytování jsou jen některé z mnoha lákadel. Přijďte objevit Špindlerův Mlýn a zažijte nezapomenutelnou dovolenou v srdci českých hor.

Aktuální Počasí:

13°C

Špindlerův
Mlýn

Vítejte v Špindlerově Mlýně

Špindlerův Mlýn, malebné horské středisko v srdci Krkonoš, je ideálním místem pro odpočinek a aktivní dovolenou v každém ročním období. Rozkládající se v malebném horském údolí, nabízí nejen krásné přírodní scenérie, ale také pestré možnosti ubytování a wellness.

Nadchněte se komfortním ubytováním. Od útulných penzionů až po luxusní hotely – středisko má všechny typy ubytování připravené, aby uspokojilo různorodé potřeby návštěvníků. 

Pobyt může být doplněn o relaxaci v wellness centrech. Sauny, bazény, masáže a další wellness služby jsou k dispozici, aby naplnily vaše tělo a mysl harmonií a klidem. Odpočiňte si po dni stráveném v přírodě a dopřejte si okamžiky uvolnění.

Ať už jste milovníkem zimních sportů, turistiky, cyklistiky nebo jen chcete prozkoumat krásy okolní přírody, Špindlerův Mlýn má co nabídnout. V zimě se můžete těšit na lyžování, snowboarding a běžky, zatímco v létě vás čekají krásné túry, cyklostezky a adrenalinové zážitky.

Kalendář akcí:

doporučujeme: