Restaurace & bary Špindlerův Mlýn

Restaurace Soyka

Kontakty:

Restaurace Soyka je moderní hospůdka v centru Špindlerova Mlýna, co se řídí sezónností, dostupností a čerstvostí surovin. V kuchyni si všechno vyrábíme sami pouze z těch nejlepších surovin. Náš jídelní lístek je sezónní a díky tomu i méně obsáhlý. Na čepu je Plzeňská 12-ka a rodinný pivovar Hendrych s jejich Desítkou. Do nabídky zařazujeme i další menší pivovary. Jsme jedinou restaurací ve Špindlu, kde si můžete vychutnat maso upravené v Josper grilu, grilu na dřevěné uhlí. Steaky, pečivo, houby nebo zelenina z něj mají krásnou zakouřenou chuť a vše se jenom rozpadá na jazýčku. Výběrem surovin podporujeme lokální farmáře, chovatele a pěstitele.

Silver Rock Music Bar

Kontakty:

Music bar Silver Rock v alpském stylu Vás nadchne svou stylovou horskou atmosférou a interiérem, prvotřídními koktejly namíchanými zkušenými barmany a bohatým programem. Naši barmani jsou mistry svého oboru, ovládají i náročné umění barmanských freestyle show. Navíc jsme nyní pro Vaše pohodlí vybavili bar Silver Rock novým, o poznání větším barovým pultem. Noční program nabitý zvučnými jmény jako např. Djs Uwa a Lucaso, živou hudbou G-POINT HUNTERS, VRAŤ SE DO HROBU, profesionální obsluha, taneční show, laserové projekce, to vše je zárukou té nejlepší zábavy! Nudit se u nás nebudete ani přes den, kdy můžete sledovat sportovní utkání v přímém přenosu prostřednictvím tří velkoplošných TV.

ORANGE le MOON – Culinary magic restaurant

Kontakty:

Moderní a stylová restaurace vhorském středisku Špindlerův Mlýn. Restaurace s barem a vinotékou, která nabízí speciality moderní gastronomie, se nachází v prostorech hotelu Hotel Bedřiška Wellness Resort & Spa**** . Stylově zařízená restaurace se dělí na hlavní část s barem, posezení u krbu a salonek, který lze využít k pracovním schůzkám. V letních měsících je k dispozici zahradní restaurace, jako součást rozlehlé zahrady s parkovou úpravou. Celková kapacita restaurace je 110 míst, v zahradní restauraci je k dispozici až 40 míst. Restauraci si lze zarezervovat pro svatby, rodinné oslavy, večírky, ale i pro firemní školení, catering, prezentace či rauty apod. Pokrytí Wi-Fi signálem je v restauraci samozřejmostí. Připojení je pro naše hosty zdarma. Dětem je k dispozici dětské hřiště s pískovištěm, včetně trampolíny. Součástí zahrady je tenisový kurt.

Mexická restaurace ABACANTE

Kontakty:

MEXIKO….Vůně exotiky a dobrodružství…Magická země s bohatou a pestrou minulostí, ale i přítomností, není jen turistickou perlou, ale i kulinářskou atrakcí. Tradiční mexická kuchyně, vyhledávaná gurmány celého světa se začíná pomalu prosazovat i u nás. Věříme, že i naše mexicko-americká restaurace Abacante se zaslouží o to, že i vy se stanete jejím velkým vyznavačem.