Ubytování Špindlerův Mlýn

Kontakty:

Sojka je strážcem lesa a patří k příběhům Krkonoš více než cokoliv jiného. Po jejím vzoru jsme se rozhodli i my být strážci Vaší pohody, relaxace a dobrého jídla. Proto jsme původní hotel Westend zrekonstruovali v luxusním horském stylu a přejmenovali ho na Hotel SOYKA. Náš hotel má ideální polohu přímo v centru, hned vedle Hotelu SAVOY, oba hotely provozujeme pod hlavičkou Asten Hotels. Z našich pokojů se Vám otevře nezapomenutelný výhled na sjezdovky ve Sv. Petru, panoramata Krkonoš, nebo naopak poklidný les. Vítejte v Hotelu SOYKA. Jako milovník přírody a horské atmosféry si pokoje Hotelu Soyka oblíbíte. Všechny pokoje jsou laděné do zemských barev s dřevěnými detaily. Element hor a přírody je zachycen ve většině pokojů na dominantní velkoplošné tapetě či v podobě dřevěných latí evokující horské lesy.

Kontakty:

Hotel se nachází přímo v centru Špindlerova Mlýna. Jeho poloha s výhledem na Medvědín umožňuje přímý kontakt s přírodou na straně jedné a účast na kulturním, sportovním a společenském dění městečka na straně druhé. Skiareál Svatý Petr a Medvědín, nejznámější a nejkvalitnější střediska zimních sportů jsou od hotelu vzdálená cca 900m. K autobusové zastávce Skibusu, který Vás na tyto sjezdovky zaveze je to pouhých 200m. Wellness Hotel Windsor Vám může nabídnout ubytování ve 56 pokojích ve dvou spolu sousedících budovách včetně 5-ti apartmánů a 6-ti rodinných pokojů. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, TV – SAT , telefon s přímou linkou, safe a minibar.

Kontakty:

Tříhvězdičkový hotel, situovaný v úžasné krkonošské přírodě s jedinečnou polohou, nabízí komfortní ubytování s výhledem do údolí Sv. Petr, horský hřeben Kozí hřbety a sjezdovku Stoh. Pěšky se do centra dostanete přibližně za 15-20 min. Velkou výhodou je snadná dostupnost areálu Svatý Petr, který je vzdálen pouhých 5 min. pěšky od hotelu. Samozřejmě také můžete v zimním období zdarma využít skibus, jehož zastávka se nachází cca 70 m od hotelu. Hotel Zátiší nabízí ubytování v 41 komfortně zařízených pokojích vč. 2 Rodinných pokojů a 1 Apartmá s balkonem. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením se sprchou, fénem, TV-sat, minibarem, trezorem a telefonem. Některé pokoje nabízí nádherný výhled na hory.

Kontakty:

V zahradě hotelu Bedřiška se nachází Depandance hotelu, která je vzdálena od hlavní budovy cca 50 m po osvětleném chodníku. Celý komplex je od centra města vzdálen cca 10 min. pěšky, ke sportovním a lyžařským areálům cca 15 min. nebo lze využít skibus, který Vás odveze zdarma a jehož zastávka se nachází u hotelu Bedřiška. Na Depandanci hotelu je k dispozici dvoulůžkový pokoj, dvoulůžkový pokoj s možností dvou přistýlek v samostatném pokoji v podkroví, dále pak třílůžkový pokoj, třílůžkový pokoj s možností dvou přistýlek v samostatném pokoji v podkroví. Ubytovat se můžete i ve 2 apartmánech pro 4 – 5 osob. Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením – sprchou a WC, televizorem se satelitním příjmem (TV k dispozici i v podkrovních pokojích) a trezorem.

Kontakty:

Stylový hotel Diana se nachází ve Špindlerově Mlýně, 200 metrů od skiarealu Medvědín. Svým hostům tedy nabízí ubytování přímo u lanovek. Vzdálenost hotelu od sportovního areálu Svatý Petr je cca 15 min., od centra 10 min. pěšky, je však možné využít skibus, jehož zastávka je přímo u hotelu. Z hotelu je krásný výhled na sjezdovky Medvědín a přilehlé vrcholky hor. Pouhých 100 metrů od hotelu se nachází Aquacentrum s kapacitou až 200 osob.Hotel Diana Vám může nabídnout ubytování s celkovou kapacitou 24 lůžek a to v jednolůžkovém pokoji, 5 x dvoulůžkový pokoj, 3 x třílůžkový pokoj a 1 x čtyřlůžkový pokoj. Všechny pokoje jsou vybaveny stylovým nábytkem, TV-sat, koupelnou (WC, sprcha).

Kontakty:

Tento nově zrekonstruovaný hotel ve stylu 20. let je situován v samém centru Špindlerova Mlýna. Vzdálenost hotelu od sportovního areálu Svatý Petr je cca 8 až 10 min. pěšky, od sportovního areálu Medvědín cca 15 min. pěšky. Tuto vzdálenost však nemusíte jít pěšky, pro přepravu do obou sportovních areálů slouží také skibus, jehož zastávka se nachází v těsné blízkosti hotelu. V zimní sezoně je skibus zdarma. Hotel Praha Vám může nabídnout ubytování ve dvou- až čtyřlůžkových pokojích. Celková kapacita hotelu je 29 pokojů s 65 lůžky. Ve všech pokojích jsou sprchy a WC, Tv-sat a telefon.