Ubytování Špindlerův Mlýn

Kontakty:

V zahradě hotelu Bedřiška se nachází Depandance hotelu, která je vzdálena od hlavní budovy cca 50 m po osvětleném chodníku. Celý komplex je od centra města vzdálen cca 10 min. pěšky, ke sportovním a lyžařským areálům cca 15 min. nebo lze využít skibus, který Vás odveze zdarma a jehož zastávka se nachází u hotelu Bedřiška. Na Depandanci hotelu je k dispozici dvoulůžkový pokoj, dvoulůžkový pokoj s možností dvou přistýlek v samostatném pokoji v podkroví, dále pak třílůžkový pokoj, třílůžkový pokoj s možností dvou přistýlek v samostatném pokoji v podkroví. Ubytovat se můžete i ve 2 apartmánech pro 4 – 5 osob. Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením – sprchou a WC, televizorem se satelitním příjmem (TV k dispozici i v podkrovních pokojích) a trezorem.

Kontakty:

Tento nově zrekonstruovaný hotel ve stylu 20. let je situován v samém centru Špindlerova Mlýna. Vzdálenost hotelu od sportovního areálu Svatý Petr je cca 8 až 10 min. pěšky, od sportovního areálu Medvědín cca 15 min. pěšky. Tuto vzdálenost však nemusíte jít pěšky, pro přepravu do obou sportovních areálů slouží také skibus, jehož zastávka se nachází v těsné blízkosti hotelu. V zimní sezoně je skibus zdarma. Hotel Praha Vám může nabídnout ubytování ve dvou- až čtyřlůžkových pokojích. Celková kapacita hotelu je 29 pokojů s 65 lůžky. Ve všech pokojích jsou sprchy a WC, Tv-sat a telefon.

Kontakty:

Stylový hotel Diana se nachází ve Špindlerově Mlýně, 200 metrů od skiarealu Medvědín. Svým hostům tedy nabízí ubytování přímo u lanovek. Vzdálenost hotelu od sportovního areálu Svatý Petr je cca 15 min., od centra 10 min. pěšky, je však možné využít skibus, jehož zastávka je přímo u hotelu. Z hotelu je krásný výhled na sjezdovky Medvědín a přilehlé vrcholky hor. Pouhých 100 metrů od hotelu se nachází Aquacentrum s kapacitou až 200 osob.Hotel Diana Vám může nabídnout ubytování s celkovou kapacitou 24 lůžek a to v jednolůžkovém pokoji, 5 x dvoulůžkový pokoj, 3 x třílůžkový pokoj a 1 x čtyřlůžkový pokoj. Všechny pokoje jsou vybaveny stylovým nábytkem, TV-sat, koupelnou (WC, sprcha).

Kontakty:

Sojka je strážcem lesa a patří k příběhům Krkonoš více než cokoliv jiného. Po jejím vzoru jsme se rozhodli i my být strážci Vaší pohody, relaxace a dobrého jídla. Proto jsme původní hotel Westend zrekonstruovali v luxusním horském stylu a přejmenovali ho na Hotel SOYKA. Náš hotel má ideální polohu přímo v centru, hned vedle Hotelu SAVOY, oba hotely provozujeme pod hlavičkou Asten Hotels. Z našich pokojů se Vám otevře nezapomenutelný výhled na sjezdovky ve Sv. Petru, panoramata Krkonoš, nebo naopak poklidný les. Vítejte v Hotelu SOYKA. Jako milovník přírody a horské atmosféry si pokoje Hotelu Soyka oblíbíte. Všechny pokoje jsou laděné do zemských barev s dřevěnými detaily. Element hor a přírody je zachycen ve většině pokojů na dominantní velkoplošné tapetě či v podobě dřevěných latí evokující horské lesy.

Kontakty:

Legendární Hotel Savoy, member of ASTEN HOTELS, postavený v roce 1881 Josefem Erlebachem pod názvem GASTHOF KRONE, nabízí ubytování ve Špindlerově Mlýně v 37-ti moderních a stylově zařízených pokojích a apartmánech, včetně apartmá Savoy a dalších rodinných pokojů s dvěma ložnicemi. Savoy Hotel Špindlerův Mlýn má výbornou polohu a to v samém centru města Špindlerova Mlýna a má ideální lokalitu pro rodinné procházky. Hotel Savoy leží necelých 800 metrů od všech hlavních sjezdovek.Vzhledem ke skvělé poloze v centru města naše pokoje nabízí překrásný výhled na Špindlerův Mlýn a především na lyžařský areál ve Svatém Petru. Hotel má 37 elegantních pokojů včetně 3 apartmánů, které jsou unikátní svým prostorem (30 – 105 m2) a originálním řešením. Všechny pokoje jsou vybaveny s maximální péčí a důrazem na každý detail.

Kontakty:

Hotel Bedřiška Wellness Resort & Spa**** Špindlerův Mlýn se nachází v městské části Bedřichov, cca 10 minut pěší chůze od centra města. Hotel je obklopen krásnou zahradou s výhledem na panorama Krkonoš. V letních měsících mohou hosté využít zahradní restauraci, dětské hřiště nebo tenisový kurt. Po celý rok je hostům k dispozici wellnes & spa, které nabízí široké spektrum relaxace. Využít mohou bazén, whirpool, finskou či parní saunu, relax zónu (masážní sprchy, ledová mlha, ledová tříšť), solárium, masáže, unikátní floating a v neposlední řadě také wellness bar. Hotel je taktéž vhodný pro firemní klientelu, k dispozici jsou konferenční prostory s veškerou potřebnou výbavou.